Deel dit bericht direct op:
TWEE HERDERLIJKE PSALMEN
Het beeld van herder en kudde heeft al eeuwenlang gelovigen aangesproken. In beginsel is het een beeld dat op God en Israël slaat en niet op gelovigen die in Christus Jezus zijn. Waarom dan toch de “herderspsalmen” 23 en 100? Omdat veel van de kostbaarheden in Gods schatkamer voor Israël ook voor de natiën buiten Israël van grote waarde zijn. Want het zijn juist die schatten die Gods karakter en bovenal Zijn liefde weerspiegelen.
Zouden wij jaloers op Israël moeten zijn? Beslist niet, zoals mag blijken uit een vergelijking van de aardse schatten voor Israël met die van Paulus’ evangelie aan het slot van de toelichtingen. Lees en verwonder u over Gods liefde!
- Online lezen of downloaden
Titel: Twee herderlijke psalmen
Auteur: Alfred E. Dekker
Deze publicatie is niet als EON-uitgave beschikbaar. Het is wel mogelijk om de gratis brochure aan te vragen bij Stichting Da-ath. Neemt u daarvoor contact op met: gorterd@protonmail.com
